Навчально-виховний комплекс "Сонцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області

Загальна інформація

Шановні колеги, карантин це не відпустка! Це час для самоосвіти, підвищення свого професійного рівня та організації  освітнього процесу в дистанційному форматі.

Тож поговоримо трішки  про дистанційне навчання.

Дистанційне навчання – це організація самостійної, когнітивної діяльності учнів у сприятливому навчальному середовищі, яке створене на основі ІТ- технологій (когнітивна діяльність – це діяльність направлена на пізнання навколишнього світу)

1. Дистанційне навчання це не домашнє завдання.
  • важливо вміння вчитися
  • моделювання діяльності учнів (чіткі інструкції і т.д.)
  1. види дистанційного навчання:

а) синхронне дистанційне навчання

• он-лайн чат,  Zoom, Skype -  живе спілкування;
  • чіткий графік

б) асинхронне дистанційне навчання

• вчитель дає завдання  та терміни їх виконання, учні навчаються в своєму темпі;
  • учні можуть спілкуватися один з одним та вчителем за допомогою он-лайн дошки оголошень, електронної почти і т.д.

в) Гібридне дистанційне навчання

• об’єднує асинхронне і синхронне

3. Батьки це не вчителі

• у батьків є своя робота! Тому  потрібна конструктивна взаємодія без звинувачень і негативних оцінок дітей;
  • самостійність дітей і підтримка їх батьками;
  • чіткі, зрозумілі  інструкції для дітей для самостійної роботи та зворотній зв'язок з вчителем

4. Дистанційний урок -  це не урок у школі

• відео уроки 5- 10 хвилин;
  • уроки – інструкції (чіткі);
  • он-лайн уроки (вибирати тільки головне)