Навчально-виховний комплекс "Сонцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області

Публічна інформація

Мова (мови) освітнього процесу

Мова, якою відбувається освітній процес - українська.
В закладі вивчають англійську мову

Наявність вакантних посад

Станом на 01.09.2019 року вакантні посади в закладі відсутні.

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Організований доступ до приміщення школи для осіб з особливими освітніми потребами: наявна кнопка виклику.

На даний час інклюзивні класи не створені, у зв'язку з відсутністю потреби.

Зміцнення матеріально-технічної бази за період 2018-2019 н. року:
Протягом 2018-2019 навчального року було проведено промивку каналізації школи на суму 80087,58 грн, здійснено промивку з гідро-хімічним очищенням та ремонт опалювальної системи школи на суму 150 635,00 грн., ремонт та обслуговування системи водоочистки на суму 40 108 грн.,на території ДНЗ встановлено дві пісочниці на суму 36 494 грн. придбано:

• будівельні матеріали для проведення поточного ремонту школи на суму 4 310 грн.;

• комплект дидактичних матеріалів, комплект дошок та парти для 1 класу НУШ на суму 54966 грн;

• штори та гардини для коридорів та кабінетів на суму 11 513,60 грн.;

• запасні частини та шини для шкільного автобуса на суму 17 700 грн.

Структура та управління Сонцівського НВК
Навчальний заклад складається з двох підрозділів дошкільного та шкільного.

Дошкільний підрозділ забезпечує належний рівень дошкільної освіти дітей віком від трьох до шести (семи) років відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Шкільний підрозділ забезпечує відповідний рівень загальноосвітньоїпідготовки учнів згідно з вимогами Державного стандарту загальної середньої освіти.

Навчальний заклад самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах своєї компетенції, передбаченої законодавством України, та власним статутом.

Засновником Сонцівського НВК є Покровська районна рада Донецької області Управління Сонцівським НВК здійснюється відділом освіти Покровської районної державної адміністрації.

Безпосереднє керівництво здійснюється директором Сонцівського НВК.

Постійно діючий колегіальний орган управління – педагогічна рада.
Головою педагогічної ради є директор Сонцівського НВК.
Вищим органом громадського самоврядування НВК є Рада НВК.